Galen Çocuk 13 Temmuz 2020 tarihinde ahşap oyuncak ve oyun parkları üretimi amacıyla kurulmuştur. Firma sahiplerimiz; Kasım 2020 tarihinde ticari konjonktür ve piyasadan gelen talepler sonucu PELUŞ OYUNCAK üzerine yatırım yapmaya karar vermişlerdir.

Hali hazırda Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 kapalı alanda, özellikle 0-3 yaş grubu çocuk oyuncakları ve çocuk gereçleri üretimi yapmaktayız. Üretici kimliğimiz ile başta EBEBEK -LC WAIKIKI-BIM grubu gibi kurumsal firmalar olmak üzere,yurtdışında BabyGo – Globo Olmitos gibi sektörlerinin önde gelen firmaları ile çalışmaktayız. Özellikle Private Label olarak lisanslı ve lisanssız özel tasarım ürünlerin üretilmesindeki tecrübemiz ve kabiliyetlerimiz müşterilerimiz tarafından takdir görmektedir.

Kuruluş Amacımız

Galen’in kuruluş amacı; özellikle 0-3 yaş grubu için nitelikli oyuncak ve gereçler üretmektir.

Bu ürünler kategorik olarak;
1.Oyuncaklar
2. Anne Bebek Ürünleri
3.Eğitici Oyuncaklar
4. Çocuk Çantaları
5. Dekoratif Ev Gereçleri
6. Lisanslı ve/veya Özel tasarım ürünler
olarak sıralanabilir.

Değerlerimiz

Firma olarak en büyük özelliğimiz kullandığımız hammadde kalitemiz ve tüm ürünlerimizin Uluslararası alanda kullanılan Çocuk güvenliği ( EN-711 – EN-712- EN-71 – 3) testlerinden geçmesidir.

Üretim tesisimiz tam entegre bir tesis olup, out source hiçbir üretim prosesimiz bulunmamaktadır.

Ürünlerimizin tamamı Türk Standartları Enstitüsünün yayınlamış olduğu tüm kriterlere uygun olarak Üretilmektedir.

Firmamız ISO 9001: 2015 ISO 14001: 2015 -ISO 45001 2018 – IQ SCC-HYB ve CE sertifikalarına sahiptir.

Galen Çocuk Tuzla tesislerinin yanı sıra Galen Ahşap olarak da Denizli’de faaliyet gösteren Ahşap ürün konseptli bir üretim tesisimiz mevcuttur.
GALEN ÇOCUK bir MUTLULUK FABRİKASI’ dir.

Mutlu çalışan ve Mutlu müşteri ile her türlü ihtiyacı karşılayarak, özellikle çocuklar için mutluluk dünyası oluşturmak temel vizyonumuzdur. Amacımız insanlara KALİTEYİ – GÖRSELLİĞİ ve farklı ürün çeşitliliğini bir arada sunabilmektir.

Galen Çocuk’un tüm Türkiye’ de bir hedefi bulunmaktadır;
Her İlde, Her İlçede, Her Köyde her çocuğun sahip olabileceği ürünleri pazara sunabilmektir. Bu hedefimiz içinde sosyal sorumluluk projelerinde sıklıkla yer almaktayız..

Müşteri yorumları

Hakkımızda ne dediler?